Co nabízíme

image

Prodej technologii, nářadí a nástrojů

Naše zkušenosti s nabízenými produkty a nasazení ve všech možných oborech nám umožňuje nabízet přesný výběr požadované konfigurace – cí pro Vaši aplikaci či řešení Vámi zadaného úkolu. Nedodáváme jen věci, ale komplexní řešení, pro které vybereme z našeho širokého portfolia dodavatelů a obchodních partnerů to nejlepší pro Vás!


image

Servis a pozáruční opravy

Na dodávané nářadí a technologie poskytujeme našim klientům záruční a pozáruční servis. Samozřejmostí je i pozáruční servis námi zastupovaných značek.

image

Klientský servis

Dodávka zboží je v dnešním obchodním světě samozřejmostí. My velmi dbáme i na špičkový předprodejní a poprodejní servis, tzv. Klientský servis. Rychlá odezva a kvalitní přístup ke všem zadáním jsou samozřejmostí. Interní zlepšování procesů a vyhledávání novinek je naší konkurenční výhodou.

Velký důraz klademe na dlouhodobou spolupráci, řešením na míru a vylepšování technologii našich klientů. Proto je pro nás velmi důležitá flexibilita a zpětné vyhodnocování spolupráce.

Kvalitu služeb garantuje tým odborně vyškolených pracovníků mající dlouholeté zkušenosti v oboru – celý tým se již 17. rokem úzce specializuje na zpracování klientských požadavků.

ZNAČKY KTERÉ ZASTUPUJEME

Zpět