Výhradní zastoupení společností

Dlouhodobé obchodní kontakty a výborné výsledky byli jedním z důvodům, že naše společnost byla našimi partnery vybrána pro výhradní či autorizované zastoupení na našem trhu. Tyto volby nás jenom pozvedli a motivovali k dalšímu zlepšování a rozšiřovaní námi nabízeného klientského servisu. Naší odměnou za toto úsilí jsou kladné reakce Vás obchodních partnerů.

RID - Generátory a elektrocentrály 

Jsme vašimi odborníky na dieselové generátory a elektrocentrály Společnost RID GmbH se specializuje na výrobu dieselových generátorů . Nabídka se pohybuje od malých benzínových jednotek (2-15 kVA) až po dieselové velké jednotky (8-2000 kVA). Nabízíme přenosné i stacionární generátory a nouzové generátory. Největší dieselové generátory z naší společnosti mohly v případě nouze zásobovat i větší města elektrickým proudem. Více než pět let, naše společnost vyrábí naftové generátory a vyvážet své výrobky po celém světě. 

Naše dieselové generátory jsou vybaveny motory od renomovaných výrobců, jako jsou Honda, Mitsubishi, Deutz, Iveco, Briggs & Stratton, MTU a Doosan. Naše společnost vyrábí nejen kvalitní naftové generátory, ale nabízí svým zákazníkům kompletní řešení dle individuálních přání. Hybridní systémy RID pro napájení jsou vybaveny systémy dálkového ovládání (GSM / GPRS). 

Proč jsou generátory tak důležité

Náš moderní svět je bez elektřiny nepochopitelný. Veškerá komunikace, osvětlení a elektrické spotřebiče vyžadují elektrickou energii z veřejné sítě nebo z dobíjecích baterií. Ale jaká alternativa existuje pro spotřebitele, když selže napájení ze zásuvky? Jak můžete generovat naléhavě potřebnou elektřinu, když není v blízkosti elektrické vedení? V takových případech nabízejí různé generátory, jako jsou naftové generátory, solární panely a větrné generátory alternativu k napájení. S zataženou oblohou a bezvětří zůstává dieselový generátor jedinou alternativou.Schmid a Wezel GmbH – BIAX / Autorizované zastoupení /

Již 18 let spolupracujeme s tímto předním německým výrobcem pneumatického a elektrického ručního nářadí a příslušenství. Díky tomuto partnerství můžeme nabídnout řešení přímo pro Vás, stejně jako zajistit následný servis.

Krátké představení:

Naše poslání trvá skoro 100 let: nejlepší nástroje pro kovoobrábění

BIAX je značkou rodinné firmy Schmid & Wezel, založené v roce 1919. Vždy jsme vyvíjeli a vyráběli vysoce přesné a kvalitní pneumatické a elektrické nářadí. Všechny stroje jsou vyráběny v Německu a Švýcarsku a jsou přizpůsobeny potřebám kovozpracujícího průmyslu. Velký rozsah ručních vzduchových brusek nabízí ideální řešení pro téměř každý úkol odstraňování otřepů a broušení. Pro automatizované opracování s robotem nebo na CNC stroji máme širokou škálu pneumatických vřeten stacionárních, s nebo bez vychýlení. Další produkty, jako jsou pneumatické pilníky, pily, sekáče, vrtáky, elektrické škrabky, stroje s ohebnými hřídelemi a karbidovými nástroji, doplňující sortiment BIAX.  

Lídr kvality díky nejvyšší úrovni produkce

Díky našim nejmodernějším výrobním zařízením s vlastním velkým strojním parkem dokážeme vyrobit až 90% komponentů a tím mít nejvyšší možnou kontrolu nad kvalitou našich výrobků. Kromě toho je každý jednotlivý přístroj důkladně kontrolován (výkonová data, soustřednost, funkčnost) předtím, než opustí naši továrnu. Takto vytváříme udržitelné hodnoty pro naše zákazníky. Špičková technologie produktů BIAX se odráží nejen v mnoha promyšlených detailech. Existují například kvalitní materiály, ze kterých jsou vyrobeny všechny naše přístroje. Nebo uživatelsky přívětivý design zařízení, který vždy vychází z nejnovějších poznatků v ergonomii, tj. orientováno na pracující. Kromě toho i vynikající zpracování a dlouhodobá spolehlivost. Pro nás samozřejmostí - nepostradatelné pro Vás! Zařízení BIAX patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu najít.

Můžete hodně očekávat od BIAXu. Naši konstruktéři v našich vývojových centrech již pracují na produktech, které budou určovat standardy zítřka. Součástí našich služeb jsou také zákaznická řešení. V naší interní opravně můžete nechat přístroje BIAX repasovat za pevnou cenu.

                                                                                                                                                 

                                      Detailnější informace ke stažení níže.


ZNAČKY KTERÉ ZASTUPUJEME

Zpět